Upadłość konsumencka Poznań

Upadłość konsumencka Poznań – szansa na pozbycie się długów

Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym, które ma na celu oddłużenie osoby trwale niezdolnej do spłaty swoich zobowiązań. Decyzja o złożeniu w sądzie wniosku o upadłość konsumencką nie należy wcale do najłatwiejszych. Wraz z ogłoszeniem upadłości cały majątek dłużnika – środki finansowe, nieruchomości i inne wartościowe przedmioty – przejmuje syndyk. Niekiedy jednak upadłość konsumencka Poznań to jedyna szansa, by uwolnić się od ciążących długów, kontaktów z komornikami i wierzycielami. Proces upadłościowy może ciągnąć się nawet 5 lat. Dłużnicy zwykle nie mają wystarczającej wiedzy prawnej, by przejść przez niego samodzielnie. Nie wiedzą, jakie warunki muszą spełnić i jakie dokumenty skompletować, by ubiegać się o upadłość konsumencką. Sprawy nie upraszczają także wprowadzane nowelizacje przepisów. Dlatego pozostawanie z tym problemem samemu nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Najlepiej zaufać wiedzy i doświadczeniu prawników od upadłości Poznań.

Nasze usługi w zakresie upadłości konsumenckiej Poznań

Jeśli planujesz ubiegać się o upadłość konsumencką kancelaria Poznań zapewni Ci kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach tego procesu. W czym pomagamy naszym klientom?

• gwarantujemy ochronę przed egzekucją majątku przed postępowaniem, podczas postępowania i po jego zakończeniu,
• przygotowujemy wniosek o upadłość konsumencką i zapewniamy wsparcie w pozyskaniu niezbędnych dokumentów,
• przeprowadzamy konsultację z klientem w naszej kancelarii,
• reprezentujemy klienta na rozprawie sądowej,
• pracujemy nad wszelkimi wnioskami, które są niezbędne w toku postępowania upadłościowego, m. in. wnioskiem o wydzielenie kwoty na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych,
• utrzymujemy stałą kontrolę nad przebiegiem sprawy i sporządzamy wnioski o jej przyspieszenie,
• sporządzamy sprzeciwy do listy wierzytelności,
• gwarantujemy merytoryczne wsparcie podczas kontaktów z syndykiem i wierzycielami,
• bronimy przez skargami pauliańskimi przez cały czas trwania procesu i po jego zakończeniu.

Upadłość konsumencka Poznań to postępowanie rozciągnięte w czasie i kosztujące każdego dłużnika sporo stresu. Gdy jednak zdecydujesz się na niełatwy krok, jakim jest upadłość kancelaria Poznań dołoży wszelkich starań, aby proces był jak najmniej uciążliwy i został pomyślnie sfinalizowany. Z naszym wsparciem masz znacznie większe szanse na uwolnienie się od długów: wyróżnia nas prawie 100% skuteczność przy składaniu wniosków o ogłoszenie upadłości.