Restrukturyzacja firm Poznań

Restrukturyzacja firm Poznań

Twoja firma traci płynność finansową? Obawiasz się rosnących długów? Chcesz wprowadzić dobre praktyki, które zapewnią Ci stabilność na rynku? Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej w zakresie procesu restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Śliwińska zapewnia kompleksowe wsparcie w restrukturyzacji działalności. To jedna z najpowszechniejszych metod radzenia sobie z sytuacją kryzysową w przedsiębiorstwie. Restrukturyzacja firm stwarza możliwość analizy działań, przeglądu struktury biznesu i przemodelowania jego funkcjonowania.

Proces restrukturyzacji firmy może prowadzić do pozytywnych zmian w różnych obszarach przedsiębiorstwa, takich jak:

  • metody zarządzania firmą,
  • strategia marketingowa,
  • sposób wykorzystania zasobów,
  • wewnętrzne procesy operacyjne.


To sprawdzone narzędzie, które pozwala uniknąć zadłużenia, poprawić efektywność i zwiększyć konkurencyjność marki.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Nasza kancelaria wspomaga klientów w całym procesie postępowania restrukturyzacyjnego firmy. Pomagamy spłacić zobowiązania i umożliwiamy powrót do finansowej samodzielności.

Działania warto podjąć jak najszybciej, ponieważ restrukturyzacja jest wieloetapowa i obejmuje szereg czynności. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz mieć jednak pewność, że nad każdym etapem będzie czuwał wykwalifikowany doradca z praktycznym doświadczeniem.

Współpracę zaczynamy od konsultacji oraz dogłębnej analizy kondycji biznesu. Audyt pozwala nam opracować strategię działania, dostosowaną do wymogów prawnych i indywidualnych oczekiwań klienta. Oferujemy pomoc w zakresie tworzenia dokumentacji i składania wniosków. Reprezentujemy podmiot przed instytucjami i podczas negocjacji z wierzycielami. W każdym momencie możesz liczyć na opinię eksperta do spraw restrukturyzacji, który objaśnia procedury prawne i biznesowe. Stale nadzorujemy każdy szczegół sprawy, abyś mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Restrukturyzacja Poznań – pomożemy Ci wyjść na prostą

Jeśli myślisz o restrukturyzacji firmy, skorzystaj ze wsparcia doradcy prawnego z naszej kancelarii. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, tak aby proces restrukturyzacji firmy przebiegł w najbardziej optymalny sposób. Zapewniamy pomoc na każdym etapie przedsięwzięcia, popartą wiedzą ekspercką i wieloletnim doświadczeniem. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu na biuro@sliwinskakancelaria.pl lub pod numerem +48 574 364 007.