Restrukturyzacja firm Kraków

Twojej firmie grozi upadłość? Z każdej sytuacji jest wyjście

Dla wielu osób wizja potencjalnej upadłości biznesu to synonim porażki. Chociaż brzmi to groźnie, istnieje wiele rozwiązań, które wspomagają przedsiębiorstwa w wyjściu na prostą. Obecnie mnóstwo osób zmaga się z finansowymi wyzwaniami. Grunt to podjąć odpowiednie działanie i skorzystać z fachowej pomocy prawnej. Chwilowa sytuacja kryzysowa może popchnąć Cię do dobrych zmian i zupełnie nowego początku w karierze.

Odpowiedzią na problem może być restrukturyzacja firmy

Chcesz uratować swoje przedsiębiorstwo i raz na zawsze pozbyć się długów? Pomyśl o restrukturyzacji. To kompleksowy proces, nazywany potocznie „kołem ratunkowym”. Tego typu przedsięwzięcie stwarza warunki do przyjrzenia się temu, co nie działa w firmie. Pozwala określić, jakie obszary wymagają przemodelowania i zadbać o kwestię finansów.

Wśród metod naprawczych może znaleźć się rozłożenie spłaty długów na etapy, konwersja na udziały, negocjacje w zakresie terminów czy karencja. Wszystko zależy jednak od specyfiki danego przypadku.

Restrukturyzacja Kraków

Przed rozpoczęciem przedsięwzięcia warto udać się do eksperta, który wytłumaczy nam kwestie prawne i wybierze odpowiedni sposób postępowania. Ważne, by model restrukturyzacji był dostosowany do Twoich potrzeb i kondycji firmy. Takie usługi zapewnia Kancelaria Prawa Gospodarczego Śliwińska, dostępna dla klientów w Lubinie, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie.

Co dokładnie oferujemy?
Przeprowadzamy przedsiębiorstwo przez cały, wieloetapowy proces restrukturyzacyjny. Oceniamy koszty doradcze i prawne, pomagamy stworzyć odpowiednią dokumentację czy złożyć wnioski. Występujemy jako pełnomocnik w trakcie negocjacji wierzycielskich i przed sądem. Za główny cel stawiamy sobie dobro klienta i jak najbardziej korzystne rozwiązania.

Zapomnij o stresie – oddaj sprawę w nasze ręce

Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom, którzy dzięki nam odzyskali stabilność finansową i spokój. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, jesteśmy oddani i godni zaufania.

Nasz zgrany zespół to merytoryka, doświadczenie, a także umiejętność słuchania potrzeb klienta. Nieustannie aktualizujemy wiedzę prawną i ekonomiczną. Wszystko po to, aby zapewniać najwyższą jakość usług. Napisz do nas lub zadzwoń – przedstaw nam swoją sytuację, a my opracujemy optymalny plan działania. Klarownie i krok po kroku.

Nie bój się zadawać pytań. Jesteśmy tu po to, by wszystko dokładnie wytłumaczyć!