Doradztwo prawne Lubin

Jeśli potrzebujesz doradztwa prawnego na najwyższym poziomie, skorzystaj z usług Kancelarii Prawa Gospodarczego Śliwińska w Lubinie.

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, zarówno z sektora MŚP, jak i spółek prawa handlowego oraz kapitałowych. Oferujemy doradztwo prawne dla firm na każdym etapie prowadzenia działalności. Gwarantujemy wysoką skuteczność w działaniu, popartą doświadczeniem i wiedzą ekspercką.

Wybraliśmy ten zawód nie bez przyczyny. Lubimy pracę z ludźmi, a każda zakończona sprawa przynosi nam osobistą satysfakcję.

Nasza oferta, czyli wielowymiarowe wsparcie dla biznesu

Podejmujemy się nawet złożonych i nietypowych spraw z zakresu prawa gospodarczego. Wiemy, jak dopasować się do potrzeb i sytuacji klienta.

Obszary, na których się skupiamy to m.in. sprawy pracownicze, zawieranie kontraktów handlowych, zarządzanie nieruchomościami i obrót gospodarczy. Podpowiadamy, jak stworzyć biznes oparty na solidnych podstawach prawnych. Świadczymy też doradztwo prawne przy restrukturyzacji firmy i upadłościach konsumenckich.

Sporządzamy wszelkiego rodzaju dokumenty, umowy i pisma procesowe. Pełnimy funkcję pełnomocnika, reprezentując interesy klienta przed sądem i organami administracji publicznej. Czuwamy nad każdy elementem procesu, przeprowadzając działania zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym.

Jak pracujemy?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz liczyć na indywidualne podejście, pełną dyskrecję i profesjonalizm. Wiemy, że kwestie prawne mogą wywoływać stres, dlatego zapewniamy emocjonalne oparcie i merytoryczną bazę. Dokładamy wszelkich starań, by z sukcesem rozwiązać każdy problem.

Ważnym aspektem naszej pracy jest jasna komunikacja z klientem. Rozjaśniamy wszystkie wątpliwości, sprawnie odpowiadamy na pytania i wychodzimy z inicjatywą, aby na bieżąco informować o sprawie. Dbamy o terminowość i ustalamy wygodny harmonogram spotkań.

Jesteśmy świadomi zmian w przepisach i kwestiach biznesowych. Stale monitorujemy branżę. Dzięki temu nasze rekomendacje są zgodne z prawem i skoncentrowane na zwiększaniu efektywności przedsiębiorstwa.

Doradztwo prawne Lubin. Nie czekaj, zrób pierwszy krok do zmiany

Nasze biuro znajduje się w Lubinie, na ul. Wyszyńskiego 16bc. Oferujemy doradztwo prawne dla firm nie tylko z naszej okolicy. Współpracujemy też z klientami z Krakowa, Poznania i Wrocławia. Umów się z nami konsultację i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: